Repertoar

FILM

03. 03.
Doviđenja, kako ste?
04. 03. - 07. 03. '15.
Bićemo prvaci sveta
Uloge: Miloš Biković, Strahinja Blažić, Sergej Trifunović, Marko Janketić
04. 03. - 06. 03. '15.
Snežna kraljica 2, 3D, sinhronizovano
05. 03. - 07. 03. '15.
Zvončica i tajna krila,3D, sinhronizovano
10. 03.
Bele noći poštara Alekseja Trjapicina, Rusija
Uloge: A.Tryapitsyn, I. Ermolova
12. 03.
U ime naroda!
12. 03.
I dalje Alis, USA
Uloge: J. Moore, K. Stewart, A. Baldwin
13. 03.
Kraljica i zemlja, USA, UK
Uloge: C. Turner, Caleb Lendry Jones, Pat Shortt
14. 03.
Potraga, Fra, Gru
Uloge: B. Bejo, A. Bening, M. Emelianov
15. 03.
Džimijeva dvorana, UK, Irs, Fra
Uloge: B. Ward, S. Kirby, A. Scott
17. 03. - 19. 03. '15.
Zimski san(Turska)
Uloge: Haluk Bilginer, Melisa Sozen
21. 03.
Pravi Italijani (Italiani veri)
23. 03. - 25. 03. '15.
Čuda (Italija)
Uloge: Maria Alexandra Lungu,Sam Louwyck,Monica Belluci...
27. 03. - 29. 03. '15.
Top je bio vreo
Uloge: Stanislav Ručnov, Anita Mančić, Slavko Štimac, Muhamed Dupovac

PROGRAM ZA DECU

07. 03. u 12:00h
DEČJI POZORIŠNI MATINE, subotom u podne
Limenkica – ulaznica
14. 03. u 12:00h
DEČJI POZORIŠNI MATINE, subotom u podne
Kako su drvo i cvet spasili svet
17. 03. u 12:00h
Pozorišni bonton – 4 kratke priče – deca deci
19. 03. u 12:00, 17:00h
Predstava za decu 
Mačak u čizmama, Šarl Pero
Produkcija „Pođi tuda→“ KCP
21. 03. u 12:00h
DEČJI POZORIŠNI MATINE, subotom u podne
Pipi dugačka čarapa
28. 03. u 12:00h
DEČJI POZORIŠNI MATINE, subotom u podne
Devojčica sa šibicama

SCENA

11. 03. '15. u 19:30
Avgust u okrugu Osejdž, Trejsi Lets
Igraju: Dara Džokić, Anita Mančić, Branimir Brstina, Jelena Petrović, Jelena Đokić, Milica Mihajlović,  Branka Šelić, Isidora Minić, Marinko Madžgalj, Dragan Nikolić (specijalna pojava) i drugi
Atelje 212
18. 03. '15. u 19:30
Muškarčine
Igraju: Alek Surtov, Đorđe Živadinović Grgur, Jovan Zdravković, Marko Panajotović, Nemanja Puvača, Nikola Pavlović, Uroš Novović i Ristko Vujisić
Centar E8 i Bitef Teatar
26. 03. '15. u 19:30
Indigo, Duško Premović
Igraju: Danica Maksimović, Marija Vicković i Branislav Lečić

MUZIKA

02. 03. '15. u 20:00
Humanitarni koncert Mjuzikl na banatski način U KAFANI KOD NEDELJKA
Dvorana
08. 03. '15. u 18:00
Koncert RKUD Jedinstvo ISP
Dvorana
09. 03. '15. u 20:00
THE FRAJLE
Dvorana
14. 03. '15. u 18:00
Koncert irskog plesa St. Patrick's Day show
Dvorana
15. 03. '15. u 19:00
ALAUDA KVARTET (London, UK)
Scena
20. 03. '15. u 19:00
Koncertna promocija CD-a Evocation Save Marinkovića
Scena
21. 03. '15. u 18:00
36. festival muzike za decu „Raspevano proleće“
Dvorana
22. 03. '15. u 21:00
Latino veče Ambitus
Foaje
30. 03. '15. u 21:00
Salsa veče Salsa Cubana Pančevo
Foaje
03. 04. '15. u 20:30
Crvena jabuka unplugged
Dvorana
25. 04. '15. u 20:00
Koncert Vlatko Stefanovski
Dvorana

GALERIJE

Izložba crteža
23. 02. - 05. 03. '15.
Introspekcija – crteži 2013 – 14.
Vladimir Lalić
Izložba fotografija
27. 02. - 09. 03. '15.
Aleksandar Brenđan Osamdesete, nagrađene fotografije
Izložba printova
09. 03. - 15. 03. '15.
Inkompatibilnost života
Milena Maksimović
Izložba slika
10. 03. - 17. 03. '15.
Read me
Jovana Branković
Izložba slika
16. 03. - 27. 03. '15.
Rusenski sižei
Umetnička galerija Ruse, Bugarska
Izložba fotografija
17. 03. - 23. 03. '15.
XII FESTIVAL PODVODNE FOTOGRAFIJE I PODVODNOG FILMA
Klub podvodnih aktivnosti
Izložba slika
27. 03. - 04. 03. '15.
Kriperski raj
Miloš Mamula

Izložba slika
31. 03. - 10. 04. '15.
Praprostori       
Miodrag Ristić

PROMOCIJE I TRIBINE

24. 03. u 19:00 h
Predstavljanje romana
Fric Sanje Domazet
Galerija savremene umetnosti

RADIONICE

MALI DRAMSKI STUDIO
subotom u 13.00

Mali Dramski studio koji vodi diplomirani dramski umetnik Bojan Žirović vrši prijem novih članova dece uzrasta od 8 do 15 godina u subotu 6.oktobra u 13h u Izabinskom prostoru Kulturnog centra Pančeva. Informacije na telefon 064 152 13 58

RADIONICA CRTANJA I VAJANJA
svakog radnog dana u 19.00

Radionicu vodi diplomirana vajarka Ivana Rakidžić Krumes, i otvorena je za polaznike uzrasta od 5. godina i starijih. Kontakt telefon: 064 152 0986.