KONKURS SRPSKI
5. Međunаrodni bijenаle
umetničkog dečjeg izraza – BUDI
15. maj - 15. jun 2014. Pančevo

Raspisan je konkurs za decu umetnike

KONKURS ENGLESKI

Repertoar

FILM

02. 04.
Film: Crveni krug
Igraju : Alen Delon, Andre Burvil, Đan Marija Volonte
03. 04.
DRUGI SUSRET
03. 04.
Hirošimo ljubavi moja
Igraju : Emanuel Riva, Eiži Okada, Bernar Freson
07. 04. - 09. 04. '14.
3D BIOSKOP - ZVONČICA I VILA GUSARKA sinhronizovan
07. 04. - 09. 04. '14.
3D BIOSKOP - NOE
uloge:Russell Crowe,Emma Watson,Anthony Hopkins
07. 04. - 09. 04. '14.
3D BIOSKOP - ĆURKE NA SLOBODI sinhronizovan
09. 04.
Film: Pepe le Moko
Igraju : Žan Gaben, Mirej Balen, Gabrijel Gabrio
10. 04.
Film: Žil i Džim
Igraju : Žan Moro, Oskar Verner, Anri Ser
10. 04. - 13. 04. '14.
JUSTIN BIEBERS BELIEVE
14. 04. - 16. 04. '14.
ATOMSKI ZDESNA
Uloge:Srđan Todorović,Branko Đurić,Mira Banjac,Mima Karadžić...
22. 04. - 27. 04. '14.
NESUĐENA MLADA
Uloge:Inma Cuesta,Martin Rivas...
28. 04. - 30. 04. '14.
300- USPON CARSTVA
Uloge:Rodrigo Santoro,Lena Headey...

PROGRAM ZA DECU

11. 04. u 19:00h
Pozorišna predstava
LJULJAŠKA
Učenici gimnazije „Uroš Predić“ Pančevo
26. 04. u 11:00h
AUDICIJA BUDI ZVEZDICA
29. 04. u 17:00h
Pozorišna predstava
SNEŽANA U ZEMLJI PATULJAKA
Tekst i režija: Miodrag Milovanov

SCENA

02. 04. '14. u 19:30
Prevaranti, komedija sa mucanjem i zamalo pucanjem.
Kalina Kovačević, Milorad Mandić Manda, Ljuljana Blagojević, Sonja Knežević...
Tekst: Pierrin Basquiera
05. 04. '14. u 19:00
BE OUR GUEST, pesme iz Diznijevih crtanih filmova.
Izvođači su studenti glume Akademije umetnosti Univerziteta u Novom Sadu
25. 04. '14. u 19:30
BG BLUES Mirjana Bobić Mojsilović
Igraju: Bane Vidaković, Zorana Pavić i OLD HAT Orkestar

MUZIKA

04. 04. '14. u 20:00
Koncert: Saša Vasić
Scena Kulturnog centra
12. 04. '14. u 21:00
Koncert: Grupa Ti
Scena Kulturnog centra
13. 04. '14. u 18:00
Koncert: RKUD Jedinstvo ISP
Dvorana Kulturnog centra
14. 04. '14. u 19:00
Gradska smotra muzičko-folklornog stvaralaštva dece
Dvorana Kulturnog centra
23. 04. '14. u 19:00
Koncert: Valentina Tirmenštajn - violina Milica Tanasković – klavir
Scena Kulturnog centra
27. 04. '14. u 17:00
Regionalna smotra muzičko folklornog stvaralaštva dece iz osam Opština Južnog Banata
Dvorana Kulturnog centra
29. 04. '14. u 21:00
Salsa veče, Salsa Cubana Pančevo
Foaje Kulturnog centra
30. 04. '14. u 19:00
Koncert: Sensartika Dušanka Abramović – flauta Sonja Kalajić – violina Nebojša Janković – violončelo Miodrag Janković – gitara
Scena Kulturnog centra

GALERIJE

Otvaranje izložbe crteža
02. 04. - 15. 04. '14.
Sylvia Kovjenić - Zvuci linije
Program povodom nagrade Jelena Šantić
10. 04.
GRRR!
Otvaranje izložbe slika
22. 04.
Zoran Tešanović - TAJNE RADOSNIH ŽELJA
Otvaranje izložbe crteža
23. 04. - 30. 04. '14.
iz ciklusa PRAVOUGAONA PODELA UMA ILI NEUKROTIVOST DUHA  
Gabriella Nikolić

PROMOCIJE I TRIBINE

08. 03. u 19:00 h
Predstavljanje putopisnog vodiča
„El condor pasa” Slobodana Momčilovića
Galerija savremene umetnosti
15. 04. u 19:00 h
Predstavljanje romana
„Mi, izbrisani” Slobodana Vladušića
Galerija savremene umetnosti

RADIONICE

MALI DRAMSKI STUDIO
subotom u 13.00

Mali Dramski studio koji vodi diplomirani dramski umetnik Bojan Žirović vrši prijem novih članova dece uzrasta od 8 do 15 godina u subotu 6.oktobra u 13h u Izabinskom prostoru Kulturnog centra Pančeva. Informacije na telefon 064 152 13 58

RADIONICA CRTANJA I VAJANJA
svakog radnog dana u 19.00

Radionicu vodi diplomirana vajarka Ivana Rakidžić Krumes, i otvorena je za polaznike uzrasta od 5. godina i starijih. Kontakt telefon: 064 152 0986.